איזו שנה מטורפת!!! שנה שמלמדת אותנו מה חשוב

.באמת

🍯

🐝

🌈

lc_fam-3ST.jpg

🐝

🌈

להיות בבית 24 שעות ביממה זה מאתגר ומהנה גם יחד! אחרי שנכנסנו לסגר בפעם הראשונה, הנה שוב אנחנו חוזרים לתוך הבית עם כל בני המשפחה!
אפשר להגיד הרבה דברים על הסגר, אבל על דבר אחד רובנו נסכים - זמן המשפחה הפך חי ותוסס יותר! רגעים רבים מקרבים בין בני המשפחה ונוצרים זכרונות חדשים ומיוחדים. אז לכבוד כך, ולכבוד השנה החדשה - אני מציעה להפוך את הרגעים האלו לזיכרון מוחשי!
מה אני מציעה? 
הפעלה משפחתית מהממת כאן במרכז ישראל, במיקום מיוחד לבחירתכם.
מזג האוויר יהיה בבית, בפארק, או בחוף האהוב עליכם (כשנחזור מהסגר כמובן).אנו נבחר מקום שיגבש את החוויות הנפלאות שלכם בתור משפחה! 
אז מה אתם צריכים לעשות בשביל לנצח?
1. לעקוב אחר האינסטגרם ועמוד הפייסבוק שלי
2. לכתוב ב-20 מילים או פחות רגע משפחתי מטופש, מתוק או יוצא דופן כאן למטה בתגובות.
המועמדים הטובים ביותר ייבחרו ויכנסו להגרלה, אז תשקיעו אה? 😉 על הזוכים אכריז ב- 25/9/20
מחכה לקרוא את הרגעים שלכם!

שתהיה שנה נהדרת

🔥 HOT MAMA'S 🔥

ספוט לייט

DV Girls  אופנה לילדים

בשנת 1991, דמי מור ההרה-מאוד הופיעה בעירום בשער של "וניטי פייר", בצילום שנערך על-ידי הצלמת הנהדרת אנני ליבוביץ'. התמונה האיקונית הזו חוללה שינוי מהותי בייצוג התרבותי של היריון
היריון הוא כבר לא דבר שצריך להסתיר מתחת לבגדים ענקיים - אפשר לחגוג אותו, על כל תפארתו.

היריון הוא זמן מורכב, מרגש ומבלבל, עבור רוב הנשים שחוות אותו. הגוף שלנו משתנה, והתודעה שלנו נמצאת בבלבול ובהיפר. ההורמונים שולטים, ואנחנו מרגישות ענקיות, גם אם שלא בצדק.

כצלמת וכאומנית, תמיד הערכתי את הגזרה והצורה האימהית. אני חושבת שהיא סקסית בטירוף.......

וכצופה, זו תחושה שונה לראות את השתקפותי מוחזרת אליי במראה. זה מציף ומהמם כשדברים נמצאים, וכשמתרחשים רגעים בחיים שאנחנו לא בטוחות שנרגיש שוב. רגעים כאלה הם זמן מתאים להתחיל להקפיא זיכרונות, וליצור אומנות שתזכיר לנו אותם - את הרגעים שבהם אנחנו מרגישות יפות.

הרבה פעמים בחיים הם מקרים של "הסנדלר הולך יחף". לא הפעם. בשנה האחרונה יצא לי לקבל הרבה לקוחות לצילומי היריון, חברים ומשפחה, ובייחוד מאז שהפכתי לאומנית במשרה מלאה. אני נהנית ומתרגשת מאוד ללכת עד הסוף עם הלקוחות שמגיעים אליי, ולהתענג על העבודה עם נשמות אמיצות ויצירתיות שנותנות לי להתפרע וליצור משהו שהוא יותר מזיכרון נהדר, הוא גם יצירה. משהו שמנציח נקודת זמן בחיים, וחלק מהסיפור הגדל שהוא המשפחה שלכן.

אני באמת מתענגת ונהנית לחגוג נשיות ויצירתיות, ולגרום לכן להרגיש כמו נסיכות. אחרי המערבולות, העליות והמורדות של הפרק הזה  בחיים, זה לא רק מתאים - זה גם נחוץ ומגיע לכן, שיפנקו אתכן וליהנות מחוויה חד פעמית של סשן צילומים. לשם כך, אני נותנת

הנחה של 200 ₪ על צילומי היריון וצילומי בודואר (צילומים אינטימיים) במשך כל החודש, עד ה-14.8.17.

יש אפשרות להעניק שובר מתנה.

הפיצו את השמועה בקרב חברותיכן ואהובותיכן ההריוניות!

יש אפשרות גם להעניק שובר ומתנה.

הפיצו את השמועה בקרב חברותיכן ואהובותיכן ההריוניות!

         << INSTA-FEED >>